Karrebæksminde Duatlon

Karrebæksminde Duatlon

56 deltagere

Startnr. Deltager Distance
Anders Lorentzen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Andreas Bjerregaard Larsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Bjørk Møller-Hansen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Brian Pamperin Hansen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Brian Peldrup Ottosen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Carina Simonsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Christina Moran4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Connie Karlsson4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Danni Capion Rasmussen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Dennis Raun4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Dennis Thomsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Dorrit Rasmussen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Henrik Hvidesten4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jacob Eriksen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jacob Schwartzbach4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jakob Riis4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jan Aggerlin Hansen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jan S. La Caille4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jason Roer4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jeanette Palka4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jesper Bødker Buchtrup4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Jimmi Johnsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Joakim Olsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Josephine Svejdal4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Katrine Gunnarson4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Kenneth Karlsson4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Kenneth Ossian Jensen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Line Alrø Brath Jensen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Lotte Halling4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Lærke Rasmussen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Mads Hansen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Marianne Godske Svendsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Martin Harald Sommer4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Martin Højgaard4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Mathias Buchtrup4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Mette Voss Anthoni4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Michael Hansen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Michael Wedderkopp4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Michael Witt Jensen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Mogens Nielsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Morten Falk Jørgensen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Natasha Margrethe Jensen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Nick Haakonsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Nickolai Buchtrup4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Nicolaj Nielsen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Patrick Hjortebjerg4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Peter Asbjørn Jensen4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Sarah Morion4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Simone Dueholm Sehested4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb
Steen Anthoni4 km løb - 20 km cykling - 4 km løb

Antal: 56